Etykiety

czwartek, 5 maja 2016

Teatr lub opera - interesujące miejsce akcji


Każdy z nas, na pewno był kiedyś w teatrze. Jednak, czy pomyśleliście kiedyś o umiejscowieniu akcji swojej przygody w gmachu teatralnym?


Uważam, że jest to naprawdę ciekawe miejsce, w którym wiele może się wydarzyć. To tylko jeden budynek, jednak daje on mistrzowi gry multum możliwości, na przykład: przeprowadzenie historii o motywie detektywistycznym, związanej z zabójstwem w trakcie antraktu, występem na scenie bohaterów, czy prowadzeniem działalności. Własny biznes jest fajną odmianą, ale moje zdanie, o tym  przedstawię wam w innym wpisie :)


Rozgrywka w takiej lokacji, potrafi być także wymagająca dla graczy, będą oni musieli odgrywać swoją postać w publicznym miejscu, odwiedzanym w większości przez osoby z wyższych sfer. Osoby zapominające, lub nieposługujące się etykietą będą traktowane jak przybłędy. Rozgrywka ta dla samych bohaterów nie będzie wymagająca. Jednak gracze mogą odczuć poziom trudności spotkania. Każdy dialog przeprowadzony w nie właściwy sposób, może oburzyć, czy sprowokować rozmówcę.


Interesująca rozgrywka w teatrze, bądź operze potrafi dostarczyć sporo zabawy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz